Developerské projektyProsinec 2023

Prodej, rodinný dům, 4+kk, 171 m2, Racková

Racková

prodej rodinných domů 4 typů A,B,C,D o rozloze od 131 - 171 m² se zahradou o rozloze od 753 - 1.025 m² v rámci developerského projektu výstavby rodinných domů v obci Racková. Zahájení stavby: 6/2022. Domy mají dispozici 4+kk. Ve standardním provedení k domu je terasa, garáž pro 2 vozy, která je u typů A,D součástí domu, zpevněné plochy kolem domu a oplocení 3 stran pozemku. U všech domů je kladen důraz na maximální komfort, nízké provozní náklady a zdravé vnitřní prostředí. Dům je součástí souboru čtyř typů RD (A,B,C,D) stylově laděných do jednotné lokality. Architektonicky se jedná o čisté formy bílo-šedých domů se sedlovou střechou,..

Zobrazit detail
Prosinec 2023

Rybníček u Václaváku

Praha, V tůních

Nárožní soubor tří měšťanských domů navrhl stavitel Alexander Hellmich někdy kolem poloviny 19. století. Dal jim pozdně klasicistní charakter. Přestavba podle plánů Josefa Blechy z roku 1881 pak jeden z nich ozdobila novorenesanční fasádou. Aktuální rekonstrukce v podání významného pražského developera navrací domům jejich krásu i historické kouzlo, v mistrné kombinaci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století.<br/><br/>Obyvatelé této rezidence se mohou těšit z dokonalého pohodlí a promyšlených detailů, stejně tak jako se kochat historizujícími prvky. Zpestřují exteriér i interiér, například v podobě kazetových vstupních..

Zobrazit detail
Září 2023

Rezidence Skyline

Praha, Čenětická

Rezidence Skyline vzniká díky projektu revitalizace domu hotelového typu s jednotkami 1kk, 2kk pro startovní bydlení v Praze jako vhodná investiční příležitost ke zhodnocení příjmů finanční pákou nebo ochranu úspor před inflací pro malé i větší investory.<br/><br/>Skyline nabízí celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk s typickou plochou od 22,6 m2 do 48,7 m2 ve standardu Fit Out. Překvapením je i 12 rafinovaných kanceláří. Dokoupením kanceláře můžete snadno oddělit osobní a pracovní prostor. To umožňuje i sdílený coworking, dostupný pro všechny obyvatele Skyline. Vybraným jednotkám je přiřazen sklep přímo na patře či sklepní kóje..

Zobrazit detail
Březen 2023

Rezidence Vanguard

Praha, Československého exilu

<strong>Lofty v Praze s atmosférou New Yorku?</strong> Původní továrnu na letecké součástky vrátili do života renomovaní architekti významného pražského developera a vdechli jí podobu 150 exkluzivních loftů. Naddimenzovaná konstrukce s extrémní nosností a pevností vyzařuje specifickou industriální atmosféru - a zároveň nechává otevřený prostor pro Vaši kreativitu a sny. Nenechte si ujít unikátní investiční příležitost a možnost stát se součástí komunity jedinečných osobností. VANGUARD je genius loci, který tvoříte Vy sami.<br/><br/><strong>Prostor pro Vaši kreativitu:</strong> VANGUARD představuje dostatek prostoru pro realizaci Vaší touhy..

Zobrazit detail
Červen 2021

Pod Zámkem

Valtice, Pod zámkem

Polyfunkční bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí a částečně výstavbou, a počítá se 7-ti bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk, které jsou umístěny v prvním až třetím podlaží tohoto domu a s kancelářemi s denní místností v prvním a druhém podlaží objektu. Každý byt je vkusně navržen architektem s myšlenkou na detail, a se záměrem vytvořit zázemí nejen pro jednotlivce, ale i pro rodinu. Ke každému bytu náleží užívání sklepní kóje. Příjemné bydlení v klidné části Valtic, v samém srdci Lednicko-valtického areálu. Najděte svůj domov i vy, a zarezervujte si byt v jedné z nejhezčí lokalit, v těsné blízkosti valtického..

Zobrazit detail
Říjen 2020

Máchovo jezero, Staré Splavy

Doksy, Přemyslovská

Staré Splavy byly oblíbenou rekreační lokalitou našich předků v 19. a 20. století a přezdívalo se jim "vzdušné lázně". Nyní se v prvorepublikové vile 250m od břehu Máchova jezera nabízí 7 kompletně zrekonstruovaných bytových jednotek velikosti od 1+kk až po 4+kk v cenách již od 1.980.000Kč. Nově vzniklé byty mohou být využity pro víkendové pobyty nebo pro trvalé či sezonní bydlení. Kromě koupání v Máchově jezeře je zde křižovatka turistických cest. Lze poznávat okolí pěšky, vlakem či na kole. V okolí je mnoho přírodních zajímavostí, hradů, zřícenin a zámků.

Zobrazit detail
Květen 2019

Byty Krezmannova Plzeň

Plzeň, Kreuzmannova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk až 4+kk v novostavbě v nově se rodící čtvrti v Kreuzmannově ulici na Skvrňanech. Projekt nabízí moderní prosluněné byty a ateliéry, které jsou ideální volbou pro jednotlivce nebo mladé páry a zároveň jako skvělá investice do nemovitostí.Velikost bytů je od 47,5 m² do 90 m². Jedná se o designově zajímavý cihlový dům, který nabízí spoustu slunných bytů 2+kk. V domě najdete i dva prostornější byty o dispozicích 3+kk a 4+kk, které budou skvělou volbou pro mladou rodinu. Díky zajímavé architektuře mají některé z bytů ve vyšších patrech okenní výklenky, které jsou nejenom zajímavým designovým..

Zobrazit detail
Květen 2018

Zděné RD, celá ČR

Přerov, Havlíčkova

Výstavba rodinných domů na klíč s dispozicemi od 3+kk do 5+1. Všechny inzerované ceny jsou včetně DPH, základové desky a kompletního vybavení ( podlahové vytápění, sanita, elektroinstalace, podlahové krytiny). Možnost příplatkové kompletní změny vnitřního vybavení RD za bezkonkurenční ceny. Nejnižší cena zděné technologie RD v České republice. Doba výstavby cca 7-9 měsíců dle data započetí stavby. Prověřená stavební firma je držitel certifikátu kvality ISO 9001. V případě zájmu pomůžeme s výběrem optimálního stavebního pozemku.

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT