Ovládejte hru ze zákulisí

Proč ovládat hru ze zákulisí

 

Nehrajte na náhodu

Koordinujte dění realitního trhu ve Vašem okolí. 

Mějte náskok

Mějte v předstihu zásadní informace od RKČR.

Postavení

Buďte jedním z lídrů největšího profesního sdružení.

Vliv

Podílejte se na přípravě nového realitního zákona.

Prestiž

Zvyšte si svou prestiž a postavení v oboru.

Inovátor

Staňte se iniciátory změn v realitní praxi.

Naši makléři říkají

“ Z malé kanceláře jsem přešla k Dumrealit.cz a otevřela si pod touto značkou svou první pobočku. Nastal rychlý obrat, měla jsem lepší nástroje k propagaci, více serverů, kde jsem inzerovala a zároveň i více příležitostí se rozvíjet. ”

MBA.Monika Plicková, dumrealit PROGRESS

“ Otevřela jsem si kancelář na vlastní pěst, zakázky jsem sice měla, ale téměř žádný volný čas a málo příležitostí k rozvoji. Přešla jsem tedy pod značku Dumrealit.cz, která mi zajistila lepší marketingové prostředky, inzerci a tím i více obchodů a následné zvýšení obratu.  ”

Stanislava Scherfová, dumrealit TOP MNICHOVO HRADIŠTĚ

“ Do dumrealit.cz jsem přišel z velké realitní kanceláře, kde byla jasně stanovená striktní pravidla. Tady si můžu práci dělat po svém a řídit si čas, tak jak potřebuji. ”

David Keilhauer, dumrealit BONUS

“ Do dumrealit jsem přicházel z jiného pracovního odvětví, jako úplný nováček bez praxe a znalostí. Se vším mi ze začátku hodně pomohl firemní couching a můj přidělený mentor, se kterým se můžu poradit dodnes. ”

Čeněk Černík, dumrealit TERRA

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT