Realitní akademie ČR

Realitní Akademie ČR je dynamické vzdělávací centrum, které se specializuje na poskytování vzdělávání v realitním oboru. Naším posláním je kultivovat realitní trh a vzdělávat profesionály v oboru, makléře i klienty tak, abychom co nejvíce přispěli k celkové kultivaci a profesionalizaci realitního odvětví.

Dodáváme speciální tréninky a vzdělávací programy pro všechny, kdo v realitách teprve začínají nebo v nich již stabilně pracují, vedou makléřské týmy, patří mezi top makléře či by sami rádi předávali své zkušenosti z praxe.

Investice do lidí a do vzdělání je to nejcennější, co můžete pro sebe nebo pro svůj tým udělat. Díky konceptu celoživotního vzdělávání si vytvoříte podmínky pro fungující a stabilizovaný tým spolupracovníků, kteří jsou motivování k podávání vysokých výkonů“, říká lektorka Realitní Akademie Ing. Vendula Dhouieb Sejkorová.

Pevně věříme, že realitní makléř bude vysněné povolání nejen v zahraničí, ale i v České republice.

 

Partner realitního vzdělávání

Realitní Akademie České Republiky je partnerskou organizací, která vzdělává makléře, manažery a franšízanty společnosti dumrealit.cz. Speciálně sestavené programy připraví nováčky v realitách pro jejich praxi a vytrénují zkušené makléře, aby snadněji dosahovali svých cílů. Pro manažery vytváří vzdělávací podmínky komplexního rozvoje jejich pobočky. Díky těmto programům vnímáme u makléřů velkou pracovní motivaci a významný posun k nadstandardním výkonům.

 • Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ
 • Program pro makléře s praxí - MAKLÉŘ SPECIALISTA
 • Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT
 • Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE

 

Systém programů a trénink na míru

Jste na prahu své realitní kariéry nebo ji máte plně rozjetou? Rádi byste se odlišili od konkurence? Chcete na sobě neustále pracovat a být tak v elitní společnosti těch nejlepších makléřů v České republice? Pro každého z vás má Realitní Akademie řešení ve formě připravených vzdělávacích programů. Připraví Vás pro praxi realitního makléře, vytrénují k vyšším obratům a ziskům, ukáží nové trendy v realitní praxi a poskytnou nástroje pro rozvoj a stabilitu vašich týmů včetně dosahování požadovaných zisků.

 • Efektivní práce s poptávkou
 • Exkluzivita z nabídky
 • Tréninky osobního rozvoje
 • Programy a tréninky na míru

 

Špičkový tým lektorů s realitní praxí

Realitní Akademie disponuje týmem kvalitních lektorů, kteří jsou odborníky v realitní praxi a zároveň špičkovými lektory, kouči nebo mentory. Každý člen našeho týmu se specializuje na určité oblasti, aby v nich byl odborníkem a mohl zaručit tu nejvyšší kvalitu vzdělávání. Naši lektoři se sami pravidelně vzdělávají, aby mohli jít tím správným příkladem a být těmi nejlepšími realitními experty v České republice. Díky našim profesionálům Vám zaručujeme ucelené vzdělávací programy, dlouhodobý mentoring pro makléře i pro celé pobočky a s individuální pomocí kouče dosáhnete svých vytyčených cílů.

 • Mentoring makléřů, týmu a realitních kanceláří
 • Individuální koučink, osobní rozvoj a týmový koučink
 • Tréninkové programy pro pobočky na míru

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT