Pro developery

Návrh spolupráce pro developery

Začínáte rozjíždět vlastní developerský projekt? Nabízíme pomocnou ruku ve všech směrech, od počátečních nákresů, přes stavební konzultace, až po předání bytu klientovi. Sdružujeme projekty v různých fázích realizace určené k prodeji a zároveň i poptávky po nich.

 

Nabízíme tyto služby:

  • Analýza projektu
  • Financování projektu
  • Příprava k prodeji
  • Prodej nemovitosti
  • Marketingové nástroje

 

Analýza projektu

Nabízíme analýzu projektu, kde Vám pomůžeme celkově posoudit Vaše plány. Navrhneme přiměřenou prodejní cenu, zkonzultujeme Vaše představy a případně poskytneme výhodnější řešení např. ohledně velikosti bytů či jiné úpravy.

 

Nabídka financování projektu

Zajistíme financování Vašeho projektu. Porovnáme nabídky všech bank a zprostředkujeme jen ten nejvýhodnější úvěr.

 

Příprava k prodeji

Přichystáme za Vás veškeré náležitosti, které k prodeji patří. Na základě dohody s Vámi připravíme prodejní plán a stanovíme prodejní strategie. Zaškolíme vybraný prodejní tým z řad zkušených makléřů, který se prodeji projektu bude po celou dobu pečlivě věnovat. Dále zajistíme webové stránky projektu i s průběžnou aktualizací procesu výstavby, propagaci na sociálních sítích a k tomu příslušné prezentace.

 

Prodej projektu

Vyhledáme bonitní potenciální zájemce z naší rozsáhlé databáze poptávek a projekt jim náležitě odprezentujeme. Postaráme se o uzavírání rezervačních, kupních, případně zástavních smluv. Klientům jsme schopni zajistit výhodné financování a dále pro ně máme připravené dárkové balíčky v podobě slevových poukazů (např. na vybavení kuchyně, služby architekta apod.).

 

Marketingové nástroje

Přenechte propagaci Vašeho projektu nám, samotná inzerce na vlastní pěst je velmi nákladná a na rozdíl od menších realitních kanceláří umíme zajistit větší kampaň. Díky nám budete více vidět. Připravíme kompletní marketingový plán a o jeho průběžném vyhodnocování Vás budeme během prodeje pravidelně informovat.

Nabízíme průběžně aktualizované webové stránky projektu, statistiku návštěvnosti, pravidelné TOPování inzerátů, PPC kampaně, reklamní bannery, PR články, vidoreportáže, i zviditelnění, na dnes již nezbytných, sociálních sítích. Vaše nabídka bude vidět na několika významných inzertních realitních serverech jako jsou třeba Sreality, reality.cz, idnes.cz, světbydlení.cz, eurobydlení.cz, bytyadomy.cz, byty.cz a mnoho dalších.

Dále je zde možnost inzerce v realitních časopisech, zprostředkování informačních letáků distribuovaných v místě projektu nebo v předem vytipovaných lokalitách s přesným zacílením na potenciálního klienta. Samozřejmostí je také outdoorová reklama v podobě billboardů, informačních tabulí v místě výstavby, po dohodě zajistíme i další druhy reklamy.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT