Reference klientů

Není moc lidí, které bych mohl ocenit nejen pro profesionální přístup a skvělou práci, ale také pro obdivuhodný lidský přístup, trpělivost a skvělé osobní a charakterové vlastnosti. Paní Edita Kostrounová je jedním z těchto lidí. Spolupráce s ní je zážitek a nikdy jsem si nedovedl představit, že se budu na spolupráci s realitním makléřem vyloženě těšit. K tomu všemu musím ocenit rychlost vyřízení zakázky k naší spokojenosti, důraz na detaily, všímavost k našim potřebám, a systém který opravdu funguje. Ještě jednou děkuji a vřele a upřímně doporučuji všem potencionálním klientům.

Miroslav Zeman, advokát

Byl jsem velmi spokojený se službami a poradenstvím pana Čady, mohu jen doporučit.

Vít Hůrský

Před několika týdne jsem se díval na you k pronajmu a viděl jsem novostaveb kde s balkonku jste se díval na stromy a řeku a bylo kolem hodně pěších strsrk asi 10 minut od Karlových Varu Ten nejmenší být se pronajímá za Kč 12,000/mesice o kterým bych měl za Jen Prosím pokusíte se najít tu stavbu a pošlete mne photky Nevím jestli to byla vaše Tealihni kancelár nebo ne Děkuji Bill

Bill west

Bylo to super kdykoliv znova.

Novák Petr

Byl jsem spokojen vše vyřízeno

Vít Hůrský

Paní Černohorská byla naprosto úžasná, moc děkuji za rychlý prodej mého bytu! S paní makléřkou jsem spolupracovala již 3x a vždy jsem byla nadmíru spokojena. Je velmi profesionální a přátelská, bezvadně komunikuje. Mohu jen doporučit!

Veronika Strouhalová

Vřele pana Čadu doporučuji. Nabízí nadstandardní služby, kdy řeší případné problémy a závady během trvání nájmu, což je pro mě obrovský benefit a je patrné, že se ve svém oboru dobře vyzná. Tímto mu děkuji, že v poměrně krátké době pronajal můj byt a je k dispozici pro jeho hladký průběh.

Sandra Dolná

Velmi oceňuji profesionální, korektní a normálně lidský přístup pana Ing. Jiřího Šímy, při zprostředkování nákupu nemovitosti. Po mých dřívějších zkušenostech s realitním prostředím, jsem přístupem makléře potěšen. Vřele doporučuji a děkuji za jeho nadstandartního přístup a kvalitní služby.

Ivan Moudrý

Realitní makléř pan Čada má profesionální přístup požádala jsem pana Čadu o prodej domu a kupě bytu vše současně .Prezentace nemovitosti byla skvěle připravená. Velmi si cením pomoci pomoci vyřízení veškerého papírování dokumenty atd... Pan Čada byl ve všech směrech ochotný příjemná komunikace profesionální jednání . Děkuji a doporučuji Jana Strnadová

Jana Strnadová

Velké díky za Vaši profesionalitu a vstřícnost, značnou míru trpělivosti a empatie.

Jana Šťovíčková

Dobrý den. Byli jsme velice spokojeni s profesionálním a lidským přístupem paní makléřky Ing. Karli Valcíkové.Děkujem Javůrkovi. Doufáme,že se ještě uvidíme!

Zdeněk Javůrek

Dobrý den. Vážený pane Kejsar mám vás stále ve své vzpomínce na pomoc kterou jste mi poskytl. Bohužel se mi někdo naboural do mého fb a proto volím tuto formu protože jsem ráda že stále hrajete. Můj fb je nový pod tváří přírody. Mějte hezký den

Ilona Pečenková

Velice ochotný a moc příjemný. Se vším poradil a vše se snažil vyřídit co nejrychleji. Komunikace a ochota řešit vše potřebné naprosto skvělá. Byly jsme velice spokojeni. Děkujeme Marešovi

Dagmar Marešová

Paní Němečkovou vřele doporučuji. Spolupráce s ní byla výborná. Při prodeji bytu vše vyřídila velmi rychle a ochotně. Jakýkoliv problém se mnou okamžitě konzultovala a vždy mi vyšla vstříc, pokud se vyskytl problém, Například s mojí přítomností při předání bytu. Od začátku do konce všechno klapalo jak na drátkách.

Petr Smetana

Milý člověk, od prvního hovoru byl milý a vstřícný, velmi rychle naplánoval prohlídku, okamžitě řekl o nedostatcích v bytě (potřebuje malování), s úmyslem, že jsme nešli zbytečně, pokud nám to nevyhovuje. Na samotné prohlídce jsem zaznamenala vřelý přátelský vztah s paní domácí, cítila jsem se v pohodě a v celém bytě panovala přátelská atmosféra). Byt jsme s přítelem hledali měsíc a půl a díky známosti s Jiřím jsme konečně našli ten pravý, kdybych to věděla, kontaktovala bych ho hned! Budu ho doporučovat svým přátelům a známým!

Veronika Oliinyk

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT