Reference klientů

Velmi milá paní, ochotná, se vším vyšla vstříc a navíc dělá i mnoho věcí nad rámec své práce. Vše mi vysvětlila a pomohla. Velké díky.

Hana Podrábská

Vůbec nechápu jak tento pán může pracovat jako realitní makléř. Když si vyberete nemovitost kterou inzeruje, tak musíte mít štěstí aby zrovna nebyl na dovolené. Nemovitost nemůžete koupit bez prohlídky a když se na ní domluvíte, prodá ji dřív než na místo přijedete. Fakt super jednání. Doufám jen, že takové podrazy jsou jen ojedinělé a není to běžné jednání všech makléřů.

Šárka Sádková

Pan Alexander Tržecjak je velmi nespolehlivá osoba. Za 1) když jsem volala na prohlídku bytu v Sokolově abychom se domluvili na konkrétním datu tak mi tvrdil že se majitel náhle rozhodl nemovitost neprodat ačkoliv tato nabídka byla několik měsíců na Sreality.cz 2) když jsem chtěla prodat byt v Kraslicích tak přijel na první prohlídku bytu a domluvili jsme se že za týden přijede vše vyfotí na prezentaci a podepíšeme smlouvu. To už se ale nestalo, za týden ve smluvenou dobu nepřijel ani nezavolal aby se omluvil a dohodl jiný čas. RK Real která ho poslala a které jsem posléze volala se taky odmlčela a všichni dělají mrtvého brouka.????

Kateřina Ďásková

Výborně zpracované podklady již v nabídce nemovitosti. Profesionální a přátelské vystupování paní makléřky. Žádné "pohádky" a fantazie.

Antonín Šimka

Pán Hlaváček je moc ochotný, slušný, vstřícný, milý a férový člověk. Udělá pro vás vše od začátku až po konec. Jeho přístup je ukázkový. Velmi šikovný realitní makléř, má lidský přístup, pochopení a pomůže, poradí s čímkoliv. Doporučuji všemi 10.

Adriána Hakalová

Makléřku pani Pechovou můžu jen doporučit a už bych nikdy neměnila.Hodně mi pomohla jako makléř. Je to upřímnej človíček???? Prostě TOP makléřka

Hana Fukalová

Makléřka na mě udělala velký dojem svým vystupováním, odborným a pečlivým způsobem jednání. Její služby můžu vřele doporučit.

Václav Vítek

Děkujeme panu Tomáši Hlaváčkovi za profesionální, lidský přístup a ochotu vše vysvětlit. Nejen poradil, ale také zařídil vše potřebné s obrovskou profesionalitou. Ještě jednou mnohokrát děkujeme. Radim J.

Radim J

Neuvěřitelně profesionální a vlídný přístup. Zařídí vše co je potřeba na jedničku. Obrovská spokojenost.

Petr Smrž

Velmi ochotná, vstřícná, se vším pořadí, vše vysvětlí Stále k dispozici Mohu jen doporučit

Miloš Menšik

Individuální přístup a ochota udělat vždy něco navíc. Děkujeme a přejeme vše dobré.

Hana Planíková

Paní Kostrounová je skutečná profesionálka. Při prodeji bytu mi nabídla služby, které se po všech stránkách nedaly srovnávat s konkurencí. Velmi milá, lidská a vstřícná komunikace za všech okolností. Schůzky mimo běžnou pracovní dobu pro ní nejsou problém. Vřele doporučuji.

Bára Foltová

S paní Editou  Kostrounovou jsem se několikrát při službách  Vaší RK přesvědčila , že jde opravdu o skvělou makléřku. Při vyhledávání zájemců o prodej nebo pronájem nemovitostí je velice snaživá, nesmírně pracovitá a pohotově reaguje na požadavky Vašich klientů. Svou práci dělá s velkým zápalem,  je tedy skutečnou SRDCAŘKOU  svého oboru.  Důkazem toho je, že vykonává práci i mimo pracovní dobu, to znamená na úkor svého volného času o sobotách i nedělích. Při jednání s klienty má vždy skvělé vystupování, operativně vyhotovuje smlouvy, které nejdříve nechá odsouhlasit  s danými účastníky jednání. Teprve po jejich souhlasu dochází ke konečnému sjednání pro obě smluvní strany. Je tedy příkladem i vzorem pro ostatní makléře Vaší RK.  V Mariánských  Lázních dne 22.2.2024                                                    S pozdravem Vaše vděčná klientka Mgr. Věra Vanišová

Mgr. Věra Vanišová

Spolehlivá, rychlá, vřele doporučuji!

Stanislav Trsek

Příjemné a zároveň profesionální jednání, rychlost, komunikace, vše na nejvyšší úrovni, je radost pokud se setkáte s člověkem kterého práce baví. Mohu jen doporučit a poděkovat,

Pavel Smrkovský

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT